Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe sp. z o.o. praca

Środa Śląska
Biuro Rachunkowe sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Środa Śląska
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Biuro Rachunkowe sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe sp. z o.o.

Praca Biuro Rachunkowe sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent księgowego istnieje możliwość zatrudnienia na 3/4 etatu lub na pełny etat

    Biuro Rachunkowe sp. z o.o.
    • Środa Śląska
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      prace biurowe i administracyjne w biurze rachunkowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość arkusza kalkulacyjnego, ABC komputera i Internetu*
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : podstawy znajomości rachunkowości i ksiegowości-mile widzane praca w godz. 7:30-14:30 istnieje możliwość zatrudnienia na 3/4 etatu lub na pełny etat

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Środzie Śląskiej