Czy to Twoja firma?

EXPRES SERWIS Sławomir Tomala praca

Gdańsk
EXPRES SERWIS Sławomir Tomala najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy EXPRES SERWIS Sławomir Tomala

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EXPRES SERWIS Sławomir Tomala

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

EXPRES SERWIS Sławomir Tomala poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EXPRES SERWIS Sławomir Tomala - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    EXPRES SERWIS Sławomir Tomala
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie posiłków, prace porządkowe, obróbka warzyw, mięsa, okienko zdawcze. Praca od poniedziąlku do niedzieli, w godzinach 8-16 lub 10-18.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: w przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (A2).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z pracodawcą na podstawie kwalifikacji kandydata.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca-kasjer

    • Gdańsk

      Obsługa kasy fiskalnej, wydawanie posiłków, prace porządkowe. Praca od poniedziąlku do niedzieli, w godzinach 8-16 lub 10-18.

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

      Oferujemy

Pracodawcy w Gdańsku