Czy to Twoja firma?

MYJNIA 24 ROBERT CIEŚLIK praca

Rzeszów
MYJNIA 24 ROBERT CIEŚLIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy MYJNIA 24 ROBERT CIEŚLIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MYJNIA 24 ROBERT CIEŚLIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MYJNIA 24 ROBERT CIEŚLIK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MYJNIA 24 ROBERT CIEŚLIK - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    MYJNIA 24 ROBERT CIEŚLIK
    • Kolbuszowa Dolna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca od godziny: I zmiana 10.00 - 18.00, II zmiana 15.00-23.00
      Pomoc w przygotowaniu potraw typu Fast-Food, frytki, pizza.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w gastronomii.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie