Czy to Twoja firma?

VERSSEN Robert Kaługa, Dariusz Stępniewski Spółka jawna praca

Radom
VERSSEN Robert Kaługa, Dariusz Stępniewski Spółka jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy VERSSEN Robert Kaługa, Dariusz Stępniewski Spółka jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VERSSEN Robert Kaługa, Dariusz Stępniewski Spółka jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

VERSSEN Robert Kaługa, Dariusz Stępniewski Spółka jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca VERSSEN Robert Kaługa, Dariusz Stępniewski Spółka jawna - oferty archiwalne

  • 131 - krojczy (+ua)

    VERSSEN Robert Kaługa, Dariusz Stępniewski Spółka jawna
    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Krojenie elementów. odzieży skórzanej, kompletowanie elementów kurtki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Umiejętność krojenia skór naturalnych odzieżowych, możliwość przyuczenia do zawodu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radomiu