Czy to Twoja firma?

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Płocku praca

Płock
placówka oświatowo-wychowawczo-opiekuńcza
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Płocku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Płocku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Płocku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Płocku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Płocku - oferty archiwalne

  • Kierowca autobusu

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Płocku
    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Utrzymywanie pojazdu w stałej gotowości eksploatacyjnej.
      2. Właściwa obsługa, utrzymanie i bieżąca konserwacja powierzonego samochodu.
      3. Wykonywanie codziennych przeglądów sprawności technicznej.
      4. Znajomość przepisów ruchu drogowego i troska o bezpieczeństwo pasażerów.
      5. Utrzymywanie porządku i czystości w samochodzie.
      6. Oszczędne gospodarowanie przydzielonym samochodem.
      7. Dbałość o powierzony pojazd i jego wyposażenie.
      8. Składanie wniosków do pracodawcy w sprawie konieczności dokonywania niezbędnych remontów samochodu.
      9. Prawidłowe wypełnianie kart drogowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D
      • Inne wymagania: Prawo jazdy kat. D - zgodnie z ust. z dn. 5 stycznia 2011r. o kierujących pojazdami

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 3300 zł z premią + stażowe Praca od rana do popołudnia zgodnie z grafikiem - przywożen
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fizjoterapeuta

    • Płock

      1. Rzetelne wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych zgodnie ze zleceniem lekarskim i obowiązującymi procedurami i standardami.
      2. Prowadzenie dokumentacji wykonywanych zabiegów rehabilitacyjnych i ocena funkcjonowania pacjenta.
      3. Ustalanie potrzeb rehabilitacyjnych niepełnosprawnych uczniów i dopasowanie odpowiedniego programu ćwiczeń do potrzeb i możliwości uczniów.
      4. Wspieranie uczniów w jak najszybszym powrocie do maksymalnego możliwego usprawnienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: fizjoterapia
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, mile widziane przygotowanie pedagogiczne i umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 270 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 10% premi + wysługa lat

Pracodawcy w Płocku