Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe LIMAR Marcin Dewódzki praca

Limanowa
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe LIMAR Marcin Dewódzki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Szewc Limanowa
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe LIMAR Marcin Dewódzki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe LIMAR Marcin Dewódzki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe LIMAR Marcin Dewódzki - oferty archiwalne

  • Obuwnik przemysłowy ofpr/22/1071

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe LIMAR Marcin Dewódzki
    • Limanowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Szycie cholewek, prace ręczne. Praca na 2 zmiany w godzinach 5.45-13-45, 14-22, od poniedziałku do piątku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Konieczne doświadczenie zawodowe i umiejętności związane ze stanowiskiem obuwnik.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Limanowej