Czy to Twoja firma?

AGRO-BIZNES Sularz-Rudnicki spółka jawna praca

Gorzów Wielkopolski
handel
AGRO-BIZNES Sularz-Rudnicki spółka jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia doradztwo / konsulting / audyt administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy AGRO-BIZNES Sularz-Rudnicki spółka jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGRO-BIZNES Sularz-Rudnicki spółka jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AGRO-BIZNES Sularz-Rudnicki spółka jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AGRO-BIZNES Sularz-Rudnicki spółka jawna - oferty archiwalne

  • Doradca klienta - pracownik biurowy

    AGRO-BIZNES Sularz-Rudnicki spółka jawna
    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w hali sprzedaży w branży ogrodniczo-rolniczej: zarządzanie dokumentacją sprzedażową (kontrolowanie i kompletowanie dokumentów handlowych), wprowadzanie odpowiednich danych do systemu, przyjęcia towarów itp., obsługa klientów, sprzedaż produktów z branży rolno-ogrodniczej, odpowiednia ekspozycja towarów w miejscu sprzedaży.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Znajomość obsługi komputera, zdolności komunikacyjne i dobra organizacja pracy, sumienność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, wykształcenie minimum średnie, znajomość branży rolno-ogrodniczej będzie dodatkowym atutem. atrakcyjne warunki zatrudnienia: udział w systemie prowizyjnym miesięcznym oraz rocznym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent ds.księgowości

      KSIĘGOWANIE FAKTUR ZAKUPU, ROZLICZANIE MAGAZYNÓW, OBSŁUGA REJESTRÓW ZAKUPU, PRACE BIUROWE W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Uprawnienia: dobra organizacja pracy, biegła obsługa MS OFFICE
      • Inne wymagania: 5 LAT DOŚWIADCZENIA W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU, ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW FINANSOWO-KSIĘGOWYCH

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim