Elżbieta Rurynkiewicz A-Z Gastro

Elżbieta Rurynkiewicz A-Z Gastro najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja motoryzacja serwis / montaż

Oferty pracy Elżbieta Rurynkiewicz A-Z Gastro

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Elżbieta Rurynkiewicz A-Z Gastro

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Elżbieta Rurynkiewicz A-Z Gastro poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Elżbieta Rurynkiewicz A-Z Gastro - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw sprzedaży i marketingu

    • Kłodzko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż urządzeń gastronomicznych, tworzenie ofert, utrzymywanie relacji z klientami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: [Inne] : Kontaktowość, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 750 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu