Czy to Twoja firma?

RATHAL DANUTA RATAJCZAK praca

Poznań
RATHAL DANUTA RATAJCZAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy RATHAL DANUTA RATAJCZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RATHAL DANUTA RATAJCZAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca RATHAL DANUTA RATAJCZAK - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny, montażysta

    RATHAL DANUTA RATAJCZAK
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Produkcja osłon okiennych - rolet, wertikali, moskitier. Montaż osłon okiennych. Praca w godzinach 7-15. Montaż na terenie Poznania i okolic

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, dokładność, komunikatywność, sumienność, chęć do pracy, chęć nauki, cierpliwość, dokładność, rzetelność
      • Inne wymagania: mile widziana umiejętność pracy na wysokości - wysoka drabina, rusztowanie, wysięgnik; pracodawca oferuje szkolenie produkcyjne, szkolenia branżowe i montażowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Poznaniu