Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BMJ MARIAN WANDTKE SPÓŁKA JAWNA praca

Gdańsk
stołówka studencka
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BMJ MARIAN WANDTKE SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BMJ MARIAN WANDTKE SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BMJ MARIAN WANDTKE SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BMJ MARIAN WANDTKE SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE BMJ MARIAN WANDTKE SPÓŁKA JAWNA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy przyrządzaniu posiłków pod okiem kucharza, dbanie o porządek, wykonywanie poleceń przełożonych
      Godzina zakończenia pracy: 14:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: dyspozycyjność, praca w zespole
      • Inne wymagania: Osoba powinna znać pracę w kuchni, umieć dekorować dania, półmiski,zwrócić uwagę na estetykę wydawanych potraw

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku