Czy to Twoja firma?

FOTO-TECHNIKA EDWARD MAŁOTA praca

Gdańsk
FOTO-TECHNIKA EDWARD MAŁOTA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy FOTO-TECHNIKA EDWARD MAŁOTA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FOTO-TECHNIKA EDWARD MAŁOTA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FOTO-TECHNIKA EDWARD MAŁOTA - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw obsługi klienta

    FOTO-TECHNIKA EDWARD MAŁOTA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Bieżąca obsługa zamówień w programie B2B i B2C, wystawianie faktur i listów przewozowych, przyjmowanie dostaw systemie magazynowym, realizacja wyznaczonych celów jakościowych i ilościowych sprzedaży, sprawna i miła obsługa klientów odwiedzających biuro. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8:30-15:30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: obsługa pakietu MS Office, obsługa programu WAPRO (będzie dodatkowym atutem), sumienność, dokładność. Praca na podobnym stanowisku w firmie handlowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 180 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: pracę w biurze, szkolenia produktowe, pracę w zgranym zespole. Praca w wymiarze
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku