Czy to Twoja firma?

PETMARK S.C. DANUTA, PIOTR MARCZAK praca

Łomża
Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych
PETMARK S.C. DANUTA, PIOTR MARCZAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Łomża
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PETMARK S.C. DANUTA, PIOTR MARCZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PETMARK S.C. DANUTA, PIOTR MARCZAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PETMARK S.C. DANUTA, PIOTR MARCZAK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    PETMARK S.C. DANUTA, PIOTR MARCZAK
    • Łomża
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedawca z obsługą sklepu stacjonarnego, internetowego (w tym prowadzenie Facebooka firmowego). Obsługa klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, umiejętności: obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, mile widziane: obsługa komputera z Internetem oraz Facebook; doświadczenie zawodowe- mile widziane, dodatkowe wymagania: sumienność, dokładność, odpowiedzialność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Łomża

      Sprzedawca z obsługą sklepu stacjonarnego, internetowego oraz prowadzenie Facebooka. Obsługa klienta.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, umiejętności: obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, mile widziane: obsługa komputera, Internetu oraz Facebooka;doświadczenie- mile widziane, znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie komunikatywnym (A2)- mile widziane, dodatkowe wymagania: sumienność, odpowiedzialność, dokładność.

      Oferujemy

Pracodawcy w Łomży