Czy to Twoja firma?

INTRASERVIS GROUP SP. Z O.O. praca

Szczecin
INTRASERVIS GROUP SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy INTRASERVIS GROUP SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTRASERVIS GROUP SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

INTRASERVIS GROUP SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INTRASERVIS GROUP SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    INTRASERVIS GROUP SP. Z O.O.
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie i weryfikacja dostaw, kompletacja towaru, wyszukiwanie towaru na magazynie; wydawanie towaru; układanie towaru na półkach, regałach; sprawne i rzetelne załadowanie towaru; dbałość o porządek i czystość na magazynie;

      MIEJSCE PRACY: ul. KABLOWA, SZCZECIN

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku. Wymagana gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w dni wolne od pracy, dyspozycyjność. Praca w mikroklimacie od ok +10 stopni do ok -21 stopni; Praca od 8 do12 h dziennie. Praca zmianowa od poniedziałku do piątku (zmiany poranne, popołudniowe oraz nocne), soboty i niedziele również w takich samych godzinach.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE BRUTTO 19,70 ZŁ/H
  • Kierowca samochodu dostawczego

    • Szczecin

      KIEROWANIE POJAZDEM DO 3,5 T, ROZŁADUNEK TOWARU, REALIZACJA DOSTAW ZGODNIE Z PLANEM DOSTAW PRACODAWCY UŻYTKOWNIKA, MONITOROWANIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: [Inne] : Ze względu na charakter świadczonych usług, praca świadczona będzie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Mile widziane doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku. Praca od 8 do 12 h dziennie. Praca zmianowa od poniedziałku do piątku (zmiany poranne, popołudniowe oraz nocne), soboty również w takich samych godzinach.

      Oferujemy

Pracodawcy w Szczecinie