TRANS-LOGISTIK PAWLUS, JANIK SPÓŁKA JAWNA

Transport drogowy
TRANS-LOGISTIK PAWLUS, JANIK SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Magazynier Żywiec
w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy TRANS-LOGISTIK PAWLUS, JANIK SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANS-LOGISTIK PAWLUS, JANIK SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TRANS-LOGISTIK PAWLUS, JANIK SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Magazynier-operator wózka widłowego

    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac magazynowych, obsługa wózka widłowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wymagane uprawnienia na wózki widłowe UDT

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: miejsce wykonywania pracy: Żywiec, Bielsko-Biała
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żywcu