Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o.

Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Cukiernik-wypiek ciast domowych

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Cukiernik

    "Piekarnia Klos Agnieszka" Agnieszka Klos-Kotewicz
    • Kobiór
    Polecana
    Dodana
  • Kucharz / Kucharka, Pomoc kuchenna, Kucharka śniadaniowa

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • запрошуємо працівників з України
    Popularna
    Dodana

Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Ruda Śląska
    • Zakres obowiązków

      obróbka wstępna surowców, przygotowywanie przetworów słodkich i słonych, wyrobów garmażeryjnych, utrzymywanie czystości na st. pracy

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagana książeczka sanepidowska niekoniecznie aktualna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/h

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej