Czy to Twoja firma?

SERWIS POWYPADKOWY BOGDAN KARCZEWSKI JACEK KARCZEWSKI S.C. praca

Gliwice
SERWIS POWYPADKOWY BOGDAN KARCZEWSKI JACEK KARCZEWSKI S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Blacharz Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy SERWIS POWYPADKOWY BOGDAN KARCZEWSKI JACEK KARCZEWSKI S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SERWIS POWYPADKOWY BOGDAN KARCZEWSKI JACEK KARCZEWSKI S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lakiernik

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Lakiernik komponentów lotniczych

    • Niemcy
    Dodana
  • Mechanik/Serwisant

    Armax Sp. z o.o. Sp.k.
    • Bielsko-Biała
    • 4 600-10 500 zł / mies.
    Popularna
    Dodana

Praca SERWIS POWYPADKOWY BOGDAN KARCZEWSKI JACEK KARCZEWSKI S.C. - oferty archiwalne

  • Blacharz samochodowy

    SERWIS POWYPADKOWY BOGDAN KARCZEWSKI JACEK KARCZEWSKI S.C.
    • Gliwice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: brak wymagań; miel widziane prawo jazdy kat.B oraz doświadczenie zawodowe; mile widziana osoba chętna do przyuczenia; zakres obowiązków: blacharstwo samochodów osobowych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gliwicach