BG 600 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BG 600 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kurier Kielce
w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy BG 600 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BG 600 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BG 600 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kurier

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      odbiór i dostarczanie przesyłek ,paczek od klientów indywidualnych i firm w rejonie doręczeń.
      UCHODŹCY TEŻ

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: KIEROWANIE SAMOCHODEM TYP. BUS , OBSŁUGA TERMINALA, TELEFONU

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: na początek zlecenie PREMIA uznaniowa miejsce odbioru samochcodu NIEPEŁOMICE
  • Kurier, kierowca sam. typu bus

    • Staniątki

      Załadunek i rozładunek paczek na samochód, dostarczanie paczek do klientów indywidualnych i firm z okolic Krakowa, rozliczanie dokumentów oraz gotówki

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, dokładność, rzetelność oraz sumeinność w wykonywaniu obowiązków , punktualność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie- dwa miesiące, następnie umowa o pracę wynagrodzenie do ustalenia/system prowizyjny

Pracodawcy w Kielcach