PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE- HANDLOWO-USŁUGOWE SARA Agata Komasara

Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE- HANDLOWO-USŁUGOWE SARA Agata Komasara najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE- HANDLOWO-USŁUGOWE SARA Agata Komasara

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE- HANDLOWO-USŁUGOWE SARA Agata Komasara

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE- HANDLOWO-USŁUGOWE SARA Agata Komasara poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE- HANDLOWO-USŁUGOWE SARA Agata Komasara - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Solec-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kontakt z kontrahentem, obsługa poczty elektronicznej i sklepu internetowego, wypisywanie etykiet, monitorowanie przesyłek, godziny pracy do ustalenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Solcu-Zdroju