Czy to Twoja firma?

PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO s.c. Teresa Skrzetuska-Osiadacz, Krystyna Osiadacz praca

Zabrze
PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO s.c. Teresa Skrzetuska-Osiadacz, Krystyna Osiadacz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO s.c. Teresa Skrzetuska-Osiadacz, Krystyna Osiadacz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO s.c. Teresa Skrzetuska-Osiadacz, Krystyna Osiadacz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO s.c. Teresa Skrzetuska-Osiadacz, Krystyna Osiadacz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO s.c. Teresa Skrzetuska-Osiadacz, Krystyna Osiadacz - oferty archiwalne

  • Piekarz

    PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO s.c. Teresa Skrzetuska-Osiadacz, Krystyna Osiadacz
    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Samodzielny wypiek pieczywa.
      Praca na 2 zmiany w godzinach: 21.00-05.00/ 05.00-13.00.

      Oferta również dla osób z Ukrainy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, umiejętność samodzielnego wypieku pieczywa, 10 lat doświadczenia w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: na początek
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zabrzu