Czy to Twoja firma?

BUDPOL JAKUB STAŃCO FIRMA BUDOWLANO-DEWELOPERSKA praca

Wieprz
BUDPOL JAKUB STAŃCO FIRMA BUDOWLANO-DEWELOPERSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Murarz Wieprz
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BUDPOL JAKUB STAŃCO FIRMA BUDOWLANO-DEWELOPERSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUDPOL JAKUB STAŃCO FIRMA BUDOWLANO-DEWELOPERSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BUDPOL JAKUB STAŃCO FIRMA BUDOWLANO-DEWELOPERSKA - oferty archiwalne

  • Murarz/pracownik ogólnobudowlany

    BUDPOL JAKUB STAŃCO FIRMA BUDOWLANO-DEWELOPERSKA
    • Wieprz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      murowanie, tynkowanie, praca ogólnobudowlna

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wymagany 1 rok doświadczenia zawodowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: miejsce wykonywania pracy: teren powiatu żywieckiego

Pracodawcy w Wieprzu