Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku

Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Konserwator Łask
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Szlifierz

    Armadas BV
    • Holandia
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Dodana
  • Pracownik szklarniowy – 'snoeien’ (pomidory)

    Duijndam Works Sp. z o.o.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • Pracownik uprawy papryki

    • Holandia
    Dodana

Praca Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku - oferty archiwalne

  • Konserwator urządzeń sportowych

    • Łask
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac konserwacyjno- gospodarczych polegajacych na naprawach sprzetu sportowego, gospodarczego, urządzeń sanitarnych. Utrzymanie boisk piłkarskich i pozostałych terenów zielonych należących do CSiR w Łasku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Staż pracy 2 lata. Obsługa urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca 7.30 - 15.30 i 13.30 - 21.30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łasku