Czy to Twoja firma?

Kancelaria Adwokacka Dariusz Młyńczak, Przychodnia Stomatologiczna Super-Dent praca

Konin
Kancelaria Adwokacka Dariusz Młyńczak, Przychodnia Stomatologiczna Super-Dent najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Prawnik Konin
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Kancelaria Adwokacka Dariusz Młyńczak, Przychodnia Stomatologiczna Super-Dent

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Adwokacka Dariusz Młyńczak, Przychodnia Stomatologiczna Super-Dent

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Kancelaria Adwokacka Dariusz Młyńczak, Przychodnia Stomatologiczna Super-Dent - oferty archiwalne

  • Sekretarka/prawnik

    Kancelaria Adwokacka Dariusz Młyńczak, Przychodnia Stomatologiczna Super-Dent
    • Konin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa biurowa kancelarii adwokackiej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze, kierunek: PRAWO

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Koninie