Czy to Twoja firma?

FUH FOLWARK AUTO HANDEL Mirosław Niewiadomy praca

Wieprz
Sprzedaż pojazdów samochodowych
FUH FOLWARK AUTO HANDEL Mirosław Niewiadomy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Wieprz
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy FUH FOLWARK AUTO HANDEL Mirosław Niewiadomy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUH FOLWARK AUTO HANDEL Mirosław Niewiadomy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FUH FOLWARK AUTO HANDEL Mirosław Niewiadomy - oferty archiwalne

  • Diagnosta samochodowy

    FUH FOLWARK AUTO HANDEL Mirosław Niewiadomy
    • Wieprz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca jako diagnosta samochodowy

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wymagane uprawnienia na diagnostę samochodowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wieprzu