Czy to Twoja firma?

ŚWIGOŃ DARIUSZ Usługi Sprzętowe AD Serwis praca

Goczałkowice-Zdrój
usługi sprzętowe, wynajem sprzętu ciężkiego
ŚWIGOŃ DARIUSZ Usługi Sprzętowe AD Serwis najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ŚWIGOŃ DARIUSZ Usługi Sprzętowe AD Serwis

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ŚWIGOŃ DARIUSZ Usługi Sprzętowe AD Serwis

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. C

    Sanit Trans Sp. z o.o. Wizytówka
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca C+E

    PPH PAMADEX Spółka Jawna
    • Czechowice-Dziedzice
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Kierowca Autobusu na trasy międzynarodowe

    Inter-Trans Grzegorz Matlak
    • Kaniów
    • rekrutacja zdalna
    Wygasa

Praca ŚWIGOŃ DARIUSZ Usługi Sprzętowe AD Serwis - oferty archiwalne

  • Kierowca/ operator podestu ruchomego

    ŚWIGOŃ DARIUSZ Usługi Sprzętowe AD Serwis
    • Pszczyna
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa podnośnika koszowego umiejscowionego na pojeździe, dojazd do klienta, prace porzadkowe związane ze stanowiskiem pracy, bieżące prace konserwacyjne. Miejsce pracy: woj. śląskie i okolice

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane techniczne, doświadczenie zawodowe mile widziane, możliwość przuczenia do obsługi podestów ruchomych, uprawnienia UDT do obsługi podestów ruchomych, prawo jazdy kat. B i C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Goczałkowicach-Zdroju