Jasiewicz Mirosław PPHU MIREX

Jasiewicz Mirosław PPHU MIREX najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy Jasiewicz Mirosław PPHU MIREX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jasiewicz Mirosław PPHU MIREX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Jasiewicz Mirosław PPHU MIREX poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Jasiewicz Mirosław PPHU MIREX

Pełna nazwa
Jasiewicz Mirosław PPHU "MIREX"
Adres rejestrowy
236 43-392 Międzyrzecze Dolne
NIP
9370003751
REGON
070292643
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.11.1989
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 24.33.Z Produkcja wyrobów formowanych na zimno
  • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 25.12.Z Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
  • 25.21.Z Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania
  • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych

Budownictwo

  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 43.32.Z Zakładanie stolarki budowlanej

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Pozostała działalność usługowa

  • 95.22.Z Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Jasiewicz Mirosław PPHU MIREX - oferty archiwalne

  • Elektromechanik

    • Międzyrzecze Górne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Serwis urządzeń chłodniczych, montaż klimatyzacji, agregatów, budowa komór chłodniczych z płyty warstwowej, produkcja drzwi chłodniczych.

      Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7.00-15.00 od pon. do pt.
      Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Uprawnienia: kurs - uprawnienia SEP do 1 KV
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe kierunek mechanik, elektromechanik, wymagane uprawnienia SEP do 1KV., min. 6 miesięcy doświadczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz

      Obowiązki:
      • przygotowanie materiału do obróbki
      • spawanie metodą MIG MAG lub TIG
      • spawanie i obróbka: konstrukcji hal, konstrukcji stalowych pod maszyny, czarnych rur, wielkoformatowych powierzchni z cienkiej blachy wg planu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (kierunek bez znaczenia), wymagane uprawnienia spawalnicze (min. 1 rodzaj - MIG, MAG, TIG). Wymagany min. 1 rok doświadczenia.

      Oferujemy

  • Serwisant urządzeń chłodniczych

    • Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (kierunek bez znaczenia). Mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN