SPECIAL WORKS Sp. z o.o. s. k.

SPECIAL WORKS Sp. z o.o. s. k. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SPECIAL WORKS Sp. z o.o. s. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPECIAL WORKS Sp. z o.o. s. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - SPECIAL WORKS Sp. z o.o. s. k.

Pełna nazwa
SPECIAL WORKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres rejestrowy
Kosynierów 44 41-219 Sosnowiec
NIP
6443531171
REGON
368566943
KRS
0000700484
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
20.10.2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 82.92.Z Działalność związana z pakowaniem
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca SPECIAL WORKS Sp. z o.o. s. k. - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik przemysłowy

    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac; wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności montażu podzespołów lub wyrobów gotowych; ręczne sortowanie produktów lub komponentów; przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej; przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji; mycie i czyszczenie zdemontowanych podzespołów i części; ładowanie i rozładowywanie wózków; czyszczenie maszyn, sprzętów i narzędzi wykorzystywanych w produkcji;

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Praca 65 godzin tygodniowo, w ruchu ciągłym – wg aktualnego zapotrzebowania na realizację zadań na zakładzie. Konieczna jest bardzo dobra kondycja fizyczna ze względu na pracę o wysokich obciążeniach fizycznych, w zmiennych warunkach temperaturowych. Predyspozycje do pracy stojącej po 12 godzin. Dyspozycyjność do pracy również w godzinach nocnych oraz w dni wolne (soboty, niedziele).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

    • Jaworzno
    • Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Jaworznie