Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach

228
Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Nauczyciel Łodygowice
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor Nauczyciel Języka Angielskiego i/lub Hiszpańskiego

    Świat Języków Obcych "TIME"
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Oligofrenopedagog

    Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Nauczyciel plastyki

    Dodana

Praca Zespół Szkół nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wspierający proces kształcenia

    • Łodygowice
    • Zakres obowiązków

      228

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: doświadczenie pracy z dzieckiem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzienie zgodne z awansem zawodowym nauczyciela Ilośc godzin: 15/18
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodygowicach