Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO ELEKTROTECHNIKI GÓRNICZEJ PEG SPÓŁKA AKCYJNA praca

Czeladź
Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej
PRZEDSIĘBIORSTWO ELEKTROTECHNIKI GÓRNICZEJ PEG SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lakiernik Czeladź
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO ELEKTROTECHNIKI GÓRNICZEJ PEG SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ELEKTROTECHNIKI GÓRNICZEJ PEG SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ELEKTROTECHNIKI GÓRNICZEJ PEG SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Lakiernik

    PRZEDSIĘBIORSTWO ELEKTROTECHNIKI GÓRNICZEJ PEG SPÓŁKA AKCYJNA
    • Czeladź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Umiejętność nakładania powłok lakierniczych, ocena wizualna wyrobu, pomiar grubości warstwy lakierniczej. Rok pracy w zawodzie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Czeladzi