Czy to Twoja firma?

BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Tychy
BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt praca fizyczna

Oferty pracy BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, doświadczenie w handlu - mile widziane w branży podłóg i drzwi,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka (pół etatu)

    • Tychy
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Dbanie o czystość sali sprzedaży salonu, czystość ekspozycji towaru

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN

Pracodawcy w Tychach