Czy to Twoja firma?

KRZYŻOWSKA JOLANTA JOLANTA GABINET KOSMETYCZNY praca

Pszczyna
KRZYŻOWSKA JOLANTA JOLANTA GABINET KOSMETYCZNY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Pszczyna
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy KRZYŻOWSKA JOLANTA JOLANTA GABINET KOSMETYCZNY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRZYŻOWSKA JOLANTA JOLANTA GABINET KOSMETYCZNY

Praca KRZYŻOWSKA JOLANTA JOLANTA GABINET KOSMETYCZNY - oferty archiwalne

  • Stylistka paznokci i rzęs

    KRZYŻOWSKA JOLANTA JOLANTA GABINET KOSMETYCZNY
    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie manicure hybrydowego i żelowego, pedicure, laminacja rzęs, henna

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe, umiejętność wykonywania manicure hybrydowego i żelowego, pedicure, laminacji rzęs, henna, kreatywność, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 745 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kosmetyczka/ stylistka paznokci

    • Pszczyna
    • pełny etat
    • Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe wymagane, umiejętność stylizacji paznokci (hybrydy i żele), kreatywność, chęć do pracy, wysoka kultura osobista.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Pszczynie