Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JANOTA Krzysztof Janota

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JANOTA Krzysztof Janota najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JANOTA Krzysztof Janota

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JANOTA Krzysztof Janota

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JANOTA Krzysztof Janota - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Janowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie posiłków od surowca do gotowej potrawy, mycie naczyń, sprzątanie kuchni. Praca w Janowicach, trzyzmianowa od poniedziałku do niedzieli wg grafiku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie na stanowisku kucharza, posiadanie książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: miesięcznie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ogrodzonej