Przedsiębiorstwo JAWID Janusz Wideński

PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH , ZAKŁAD STOLARSKI
Przedsiębiorstwo JAWID Janusz Wideński najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Przedsiębiorstwo JAWID Janusz Wideński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo JAWID Janusz Wideński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Stolarz meblowy/ monter

    PENT. Sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana

    Dodana
  • Stolarz modelarz

    Paged Meble Sp. z o.o.
    • Jasienica
    • praca od zaraz
    Dodana

Praca Przedsiębiorstwo JAWID Janusz Wideński - oferty archiwalne

  • Pomocnik stolarza

    • Międzyrzecze Górne
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sztaplowanie drewna na przekładkach, składanie nadstawek paletowych, segregowanie desek, składanie i układanie nadstawek paletowych na palecie, spinanie towaru taśmami plastikowymi na palecie, obsługa automatu do produkcji nadstawek paletowych.

      Praca w Międzyrzeczu Górnym w systemie dwuzmianowym od pon. do pt. w godzinach 6.00-14.00-22.00. Umowa o pracę na okres próbny 3-mce z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Doświadczenie nie jest wymagane, stanowisko do przyuczenia. Wymagana sprawność fizyczna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną