Czy to Twoja firma?

MABROOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Radom
MABROOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kucharz, Szef kuchni Radom
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy MABROOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MABROOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz (K/M) Campanile Warszawa

    Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Poszukujemy kelnerek

    WAPO sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • 4 500-7 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Doradca klienta/Szef kuchni - kuchni orientalnej

    Farutex Sp. z o.o.
    • Warszawa
    Wygasa

Praca MABROOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • 216 - kucharz

    MABROOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Radom
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Łączenie przypraw orientalnych wykorzystywanych do sporządzenia dań orientalnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Znajomość przypraw orientalnych oraz umiejętność ich łączenia celem przygotowania dań orientalnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 152 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • 135 - kucharz kuchni orientalnej

    • Radom
    • staż/praktyka
    • część etatu
    • 1 464 zł / mies.

      PRZYGOTOWYWANIE POTRAW RODEM Z MAROKA Z UMIEJETNYM WYKORZYSTANIEM I POLACZENIEM PRZYPRAW ARABSKICH .DBANIE O CZYSTOSC NA STANOWISKU PRACY.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 464 PLN

Pracodawcy w Radomiu