Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE ,,ROGALIKGRZEGORZ GNAT praca

Żnin
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE ,,ROGALIKGRZEGORZ GNAT najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Cukiernik Żnin
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE ,,ROGALIKGRZEGORZ GNAT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE ,,ROGALIKGRZEGORZ GNAT

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE ,,ROGALIKGRZEGORZ GNAT - oferty archiwalne

  • Cukiernik

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE ,,ROGALIKGRZEGORZ GNAT
    • Żnin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      składanie i dekoracja tortów, wypiek ciast, wałkowanie i formowanie wyrobów ciastkarskich, szykowanie i wydawanie wyrobów ciastkarskich

      na rozmowę kwalifikacyjną do pracodawcy zgłaszać się również mogą osoby nie posiadające doświadczenia jako cukiernik, lecz posiadające umiejętności w zakresie wypieku ciast

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: zdolności manualne
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 5-13
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żninie