Czy to Twoja firma?

SALON KOSMETYCZNY FASHION MONIKA ZAGÓRSKA-BARNAŚ praca

Tarnobrzeg
Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
SALON KOSMETYCZNY FASHION MONIKA ZAGÓRSKA-BARNAŚ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Tarnobrzeg
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy SALON KOSMETYCZNY FASHION MONIKA ZAGÓRSKA-BARNAŚ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SALON KOSMETYCZNY FASHION MONIKA ZAGÓRSKA-BARNAŚ

Praca SALON KOSMETYCZNY FASHION MONIKA ZAGÓRSKA-BARNAŚ - oferty archiwalne

  • Kosmetyczka

    SALON KOSMETYCZNY FASHION MONIKA ZAGÓRSKA-BARNAŚ
    • Tarnobrzeg
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie zabiegów kosmetycznych
      (praca w godz. 10-18, soboty 9-15)

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie (mile widziane policealne w zawodzie wyuczonym technik usług kosmetycznych lub wyższe o kierunku kosmetologia), umiejętność wykonywania zabiegów kosmetycznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnobrzegu