MANGOMAMA NADODRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MANGOMAMA NADODRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy MANGOMAMA NADODRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MANGOMAMA NADODRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner (K/M) - hotel Campanile Wroclaw

    Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Kelner / kelnerka

    GRUPA CONTRAIN Profil pracodawcy
    • Holandia
    • umowa o pracę tymczasową
    • 8 000-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

    • Holandia
    Polecana
    Dodana

Praca MANGOMAMA NADODRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Wrocław
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie potraw kuchni indyjskiej.
      Miejsce pracy: ul. Jedności Narodowej 77, 50-262 Wrocław
      Forma umowy: zlecenie 100 godzin miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach od 11.00-23.00
      Termin umowy: 9 miesięcy
      kontakt z pracodawcą: kadry@mangomama.pl
      Sala G

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU KUCHARZA, Gastronomia - kucharz
      • Inne wymagania: CU Wykształcenie podstawowe Znajomość kuchni indyjskiej doświadczenie na stanowisku kucharz staż pracy 1 miesiąc znajomość języka angielskiego na poziomie A1 w mowie i piśmie do komunikacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 19,7 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu