Andrzej Sikora MAHÈ

Czy to Twoja firma?

Andrzej Sikora MAHÈ praca

Opoczno

Jestesmy agencją pracy tymczasowej, zajmujemy sie rekrutacją pracowników z Polski do krajów zachodnich

Andrzej Sikora MAHÈ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Andrzej Sikora MAHÈ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Andrzej Sikora MAHÈ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Andrzej Sikora MAHÈ

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Andrzej Sikora MAHÈ - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Handlowy [nie wymagam doświadczenia]

    • Łódź
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Wyszukiwanie klientów z terytorium Niemiec i innych krajów
      • Utrzymanie relacji z klientem
      • Podpisywanie umów w imieniu pracodawców

      Wymagania

      • Wymagam znajomości języka obcego (np. j.angielski lub j.niemiecki) w stopniu pozwalającym na komunikacje

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie oparte na prowizji lub obrocie, nie oferujemy podstawy w trybie zdalnym
      • Zarobki od 10 tyś w góre

Pracodawcy w Opocznie