Czy to Twoja firma?

BLUEBYTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Banino
BLUEBYTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy BLUEBYTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BLUEBYTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BLUEBYTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BLUEBYTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Technik informatyk

    BLUEBYTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Banino
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Instalacja, konfiguracja sprzętu komputerowego (laptopy) oraz oprogramowania. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem oraz oprogramowaniem, znajomość systemów operacyjnych WINDOWS.
      Praca w godz. 9.00 - 17.00.

      Wymagania

      • Uprawnienia: sumienność, odpowiedzialność, doświadczenie zawodowe 6 miesięcy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 4 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Brutto

Pracodawcy w Baninie