Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH praca

Siedlce
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH - oferty archiwalne

  • Woźny/dozorca

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Woźny 1/2 etatu-dbałość o porządek na posesji i terenie szkoły, nadzór nad wyposażeniem szkoły (naprawy bieżące i konserwacja), (praca w godz. 07.00-15.00).
      Dozorca 1/2 etatu-dozór nocny i dzienny w weekendy i święta, sprzątanie posesji szkolnej, koszenie trawy, sprzątnie liści, zimą odśnieżanie (praca w godz. 19.00-05.00).

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie-1397+1397+premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Siedlcach