Pracodawca

Agencja Pracy Expert

Jesteśmy Expertem w dziedzinie pośrednictwa pracy za granicą.

Oferty pracy Agencja Pracy Expert

Archiwalne oferty pracodawcy

  • Sprzedawca-Kasjer

    • Oława
    • umowa o pracę
    • sprzedawca
    • Zakres obowiązków

      Sprzedawca- Kasjer - Intermarche Oława- dział wędlin- dział napoje, piwa, soki- kasy- wykładanie towaru - dział suchy

      Wymagania

      -uczciwość- zaangażowanie- odpowiedzialność- dyspozycyjności do podjęcia pracy zmianowej,- umiejętności pracy w zespole i dostosowania się do obowiązujących zasad,- kultura osobista i życzliwość,- pozytywne nastawienie do ludzi.

      Oferujemy

      - pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, - comiesięczne grafiki, - premie uznaniowe - możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Zastępca Głównego Kasjera

    • Oława
    • administrator it

      Jeśli jesteś odpowiedzialny, lubisz pracę z ludźmi, a przede wszystkim cechuje Cię samodyscyplina i zdolności przywódcze to mamy pracę dla Ciebie. Zostań Zastępcą Głównego Kasjera.Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:• obsługę klienta,• obsługę kasy fiskalnej• dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów,• rozliczanie utargów kasjerskich• zarządzanie zmianą

      Wymagania

      • aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wyrobienia),• doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach,• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, pomiędzy 6.00 a 21.30 oraz w weekendy• zaangażowanie i chęć do pracy.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • terminową wypłatę wynagrodzeń • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Personel Sprzątający

    • Oława
    • pracownik sprzątający

      Firma z branży usługowej, o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, poszukuje osób zainteresowanych współpracą w zakresie sprzątania obiektów handlowych, usługowych oraz nieruchomości prywatnych.

      Wymagania

      • Doświadczenie w w/w pracach,• zdolności do wykonywania wysiłku fizycznego• chęci i gotowości do pracy,• dobra organizacja pracy, sumienność i samodzielność, terminowość, punktualność i zaangażowanie, spostrzegawczość, rzetelność oraz dokładność.• prawo jazdy kat. B - warunek konieczny!• mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełosprawności

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia
      • pracę zmianową (dwie zmiany)
      • terminowe płatności
      • samochód służbowy
      • umowę o pracę / zlecenie

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.