Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Inwalidów Chegos praca

Sokołów Podlaski
Spółdzielnia Inwalidów Chegos najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy Spółdzielnia Inwalidów Chegos

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Inwalidów Chegos

Spółdzielnia Inwalidów Chegos poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Spółdzielnia Inwalidów Chegos - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. e-commerce

    Spółdzielnia Inwalidów Chegos
    • Sokołów Podlaski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie sklepu internetowego
      -obsługa studia fotograficznego
      -kalkulowanie i proponowanie cen
      Przygotowywanie specyfikacji towarów sprzedawanych w sklepie internetowym do detalicznego punktu handlowego.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa programów graficznych, Kreatywność, Bardzo dobra organizacja pracy, BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA (INTERNET,MS OFFICE)
      • Inne wymagania: Mile widziana znajomość jęz. angielskiego, znajomość obsługi internetowych platform sprzedażowych typu Alegro Amazon

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sokołowie Podlaskim