Czy to Twoja firma?

ENGRAM M. KŁOSOWICZ M. PIWOWARCZYK SPÓŁKA JAWNA praca

Jasionka
ENGRAM M. KŁOSOWICZ M. PIWOWARCZYK SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn

Oferty pracy ENGRAM M. KŁOSOWICZ M. PIWOWARCZYK SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENGRAM M. KŁOSOWICZ M. PIWOWARCZYK SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ENGRAM M. KŁOSOWICZ M. PIWOWARCZYK SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ENGRAM M. KŁOSOWICZ M. PIWOWARCZYK SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Operator szlifierki cnc

    ENGRAM M. KŁOSOWICZ M. PIWOWARCZYK SPÓŁKA JAWNA
    • Jasionka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa nowoczesnych szlifierek narzędziowych CNC
      nadzór nad procesem technologicznym ostrzenia narzędzi
      kontrola jakości ostrzonych narzędzi
      obsługa urządzeń pomiarowych CNC

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi + Znajomość rysunku technicznego, doświadczenie zawodowe w pracy na szlifierkach narzędziowych CNC lub frezarkach CNC

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 532,08 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4 000 zł netto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jasionce