Czy to Twoja firma?

Master Bit Krzysztof Pichur praca

Skórzewo
Master Bit Krzysztof Pichur najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Skórzewo
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Master Bit Krzysztof Pichur

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Master Bit Krzysztof Pichur

Praca Master Bit Krzysztof Pichur - oferty archiwalne

  • Fryzjer damsko - męski

    Master Bit Krzysztof Pichur
    • Skórzewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Strzyżenie, koloryzacja oraz stylizacja fryzur damskich, strzyżenia męskie,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Kurs fryzjerski - Fryzjer w pigułce, CZELADNIK FRYZJER, KURS FRYZJERSKI Z ZAKRESU KOLORYZACJI, STRZYŻENIA DAMSKIEGO I MĘSKIEGO ORAZ UPIĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skorzewie