WorkGround spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

WorkGround spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy WorkGround spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WorkGround spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WorkGround spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Pomocnik operatora maszyn do obróbki metali

    • Środa Wielkopolska
    • staż/praktyka
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn do obróbki metali, wykonywanie detali na w/w maszynach

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : bardzo dobra organizacja pracy [Inne] : Mile widziane chęci do pracy i doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Giełda pracy: 19.04.2022
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Białej Podlaskiej