Poradnia Chirurgiczna CORPUS. Lekarze. J. Szaryńska, J. Fic. Spółka Partnerska.

Poradnia Chirurgiczna CORPUS. Lekarze. J. Szaryńska, J. Fic. Spółka Partnerska. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Poradnia Chirurgiczna CORPUS. Lekarze. J. Szaryńska, J. Fic. Spółka Partnerska.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Poradnia Chirurgiczna CORPUS. Lekarze. J. Szaryńska, J. Fic. Spółka Partnerska.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Poradnia Chirurgiczna CORPUS. Lekarze. J. Szaryńska, J. Fic. Spółka Partnerska. - oferty archiwalne

  • Rejestratorka medyczna

    • Suwałki
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Rejestracja pacjentów do systemu informatycznego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: komputerowa obsługa baz danych
      • Inne wymagania: Mile widziana osoba ze stopniem niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4 h dziennie

Pracodawcy w Suwałkach