Przedszkole Miejskie nr 4 w Braniewie

Przedszkole Miejskie nr 4 w Braniewie najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Miejskie nr 4 w Braniewie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Miejskie nr 4 w Braniewie

Przedszkole Miejskie nr 4 w Braniewie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Miejskie nr 4 w Braniewie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Braniewo
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      organizacja i prowadzenie procesów dydaktyczn-wychowawczych z dziećmi 3-6 lat, prowadzenie zajęć dydaktycznych, organizacja zabaw, wykonywanie dekoracji i pomocy dydaktycznych, prowadzenie dokumentacji nauczyciela;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym; Umiejętność pracy z dziećmi w wieku 3-6 lat, edukacja, wychowanie, edukacja wychowanie i opieka, praca w zespole; Uprawnienia: Wychowanie przedszkolne, kształcenie zintegrowane, edukacja wczesnoszkolna, nauczanie początkowe;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 424 do 4 224 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Braniewie