Czy to Twoja firma?

TATRA - HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Jordanów
TATRA - HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Jordanów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TATRA - HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TATRA - HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TATRA - HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Inżynier budownictwa/konstruktor

    TATRA - HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Jordanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie dokumentacji, rysunków technicznych na maszyny CNC;
      modelowanie budynku;
      projektowanie konstrukcji, głównie drewnianych, z wykorzystaniem programów komputerowych CAD;
      realizowanie zleceń wspólnie z całym zespołem;
      monitorowanie zaistniałych problemów – proponowanie możliwych rozwiązań i ulepszeń;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
      • Uprawnienia: Obsługa programu AutoCAD
      • Inne wymagania: Mile widziana znajomość przynajmniej jednego z języków obcych: fracuski/angielski/norweski/niemiecki, odpowiednie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji drewnianych, wiedza dotycząca wytrzymałości materiałów, dokładność, punktualność i samodzielność; kreatywność; umiejętność pracy w grupie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jordanowie