ENGLISH TIME SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO KINGA SEREJ-DUCHNA

ENGLISH TIME SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO KINGA SEREJ-DUCHNA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Lektor Garwolin
w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy ENGLISH TIME SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO KINGA SEREJ-DUCHNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENGLISH TIME SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO KINGA SEREJ-DUCHNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ENGLISH TIME SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO KINGA SEREJ-DUCHNA - oferty archiwalne

  • Lektor języka angielskiego

    • Garwolin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauka języka angielskiego dzieci i młodzieży.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 675 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Garwolinie