!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);
Fobest Partner

Dlaczego Fobest?

Nasza firma jest polecanym partnerem rozliczeniowym przez aplikację Uber, Bolt oraz Freenow. Naszym priorytetem jest rozliczanie kierowców w każdy poniedziałek za poprzedni tydzień. Wyróżnia nas spośród wszystkich partnerów indywidualne podejście do każdego pracownika. Każdy kierowca ma do dyspozycji opiekuna dostępnego 24h na dobę.

Legalnie rozliczamy kierowców pracujących dla Uber, Bolt, FreeNow. Każdy kierowca pracujący z nami jest zatrudniony na podstawie umowy zlecenie/o prace. Dzięki rozbudowanemu, sprawdzonemu systemowi dajemy możliwość odliczania podatku Vat od faktur za wyjeżdżone paliwo czy myjnię samochodową. Zarejestrowany użytkownik może w każdej chwili sprawdzić stan rozliczeń za dany tydzień oraz przejrzeć całą historię od początku Naszej współpracy. Zatrudniamy kierowców spoza Unii Europejskiej na podstawie Oświadczenia o powierzaniu pracy, pomagamy na każdym kroku przejść przez wszystkie procesy rejestracji.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.