SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W BYCHAWIE

dzaiłalność szpitali
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W BYCHAWIE najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) praca fizyczna

Oferty pracy SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W BYCHAWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W BYCHAWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W BYCHAWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W BYCHAWIE - oferty archiwalne

  • Informatyk

    • Bychawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa i rozwiązywanie problemów systemu Windows. Diagnozowanie i serwisowanie komputerów i drukarek. Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z sytemami sieciowymi i szpitalnymi. Tworzenie aktualizacji dokumentacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne, wyższe (w tym licencjat), informatyczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bychawie